DecydujMy Razem - Gliwicka Platforma Partycypacyjna

plik foto id: 1400011834

Konsultacje Społeczne

plik foto id: 1400012293

Konsultacje społeczne

to proces dialogu pomiędzy przedstawicielami władz a mieszkańcami, mający na celu zebranie głosów mieszkańców i w oparciu o nie podjęcie przez władze optymalnych decyzji w sprawach publicznych.

Konsultacje maja na celu poznać opinie mieszkańców, osób zainteresowanych danym tematem, przedsięwzięciem czy inwestycją. Dzięki zebraniu różnych opinii, urząd miasta zdobywa wiedzę o potrzebach mieszkańców, ale również obawach. Mieszkańcy mogą usłyszeć siebie nawzajem i poznać różne punkty widzenia.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do uczestniczenia w konsultacjach dotyczących Waszego miejsca zamieszkania i jego okolicy. Dlatego Twój głos jest dla nas ważny , dlatego spotkajmy się i decydujmy razem!.

Aktualnie prowadzone konsultacje

Aktualności - Konsultacje Społeczne

plik foto id: 1400011979

UCHWAŁA NR XLIII/888/2023 RADY MIASTA GLIWICE

Konsultacje Społeczne

z dnia 12 stycznia 2023 r.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią Uchwały Rady Miasta Gliwice w sprawie zamiaru podziału samorządowej instytucji kultury pod nazwą Teatr Miejski w Gliwicach poprzez wyłączenie obiektu Scena Bajka – Kino Amok i włączenie go do Centrum Kultury Victoria w Gliwicach.

Czytaj więcej...

plik foto id: 1400011979

Protokół z konsultacji społecznych

Konsultacje Społeczne

Stare Miasto - ul. Nasyp w Gliwicach,

Zapraszamy do zapoznania się z protokołem  konsultacji społecznych dotyczących wniosku o ustalenie lokalizacji inwestycji mieszkaniowej polegającej na budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami i garażem podziemnym.

Czytaj więcej...

plik foto id: 1400011979

Protokół z konsultacji społecznych

Konsultacje Społeczne

Zagospodarowanie ul. Chorzowskiej w rejonie dawnego Zameczku Leśnego

Zapraszamy do zapoznania się z protokołem z przeprowadzonych konsultacji społecznych dotyczących -  ul. Chorzowskiej w rejonie dawnego Zameczku Leśnego

Czytaj więcej...

Zobacz wszystkie aktualności